Haberler

Türkiye genelinde kredi çözüm merkezi  konut, otomobil ve ihtiyaç kredisi ile ilgili taleplerinizde, sizlere çözümler üretmek için kurulmuştur. Her türlü bankacılık ürün ve hizmet ihtiyacınızı, doğru Banka ile buluşmanızı sağlayarak, zaman menfaatinizi gözeterek karşılamakta olan firmamız sizlere danışmanlık hizmeti  vermektedir.

Bütün bankaların kredi mevzuatları incelenmiş olup kime hangi koşullarda kredi çıkacağı tespit edilmiştir  hangi müşterinin ne şekilde hangi bankaya müsait olduğunun tespitini yaparak Tek Seferde doğru bankaya müracaatla neticeye ulaştırıyoruz ve bu şekilde çok başvurudan dolayı düşen skorlamayıda ortadan kaldırıyoruz.

Kaya Finans, 2013 yılından bu yana kredi konusunda sorun yaşayan tüketicilerin danışmanlığını üstlenmektedir. Kredim çıkmaz diyen bir çok tüketiciye farklı seçeneklerle kredi imkanı sağlaya Kaya Finans, bu hizmetine Ankara merkezli olarak devam etmektedir. Güvenilir ve ilkeli hizmet politikası yürüten Kaya Finans, 2013 yılında kurulmuş ve kısa sürede 5.000’den fazla ihtiyaç sahibine kredi imkanı sunmuştur.

Türkiye’de ilk defa kefilsiz ve senetsiz kredi imkanını sunan Kaya Finans hedefleri doğrultusunda, tecrübeli kadrosuyla bir çok il ve ilçede hizmetini genişletmek için sağlam adımlar atmaya devam etmektedir.

İÇİNİZ RAHAT OLSUN;

Kaya Finans ön ödeme istemez.

Size senet imzalatmaz.

Sizden kefil istemez.

Tamamen yasal olarak banka yoluyla veya diğer kurumlar aracılığıyla kredi kullandırır.

Müşteri Hizmetleri: 0532 641 27 91

 

ÖNEMLİ UYARI: Kaya Finans adına piyasada ön ödeme toplayarak insanları dolandıran şahıslar tespit edilmiş ve yasal başvurular yapılmıştır. Lütfen inanmayınız ve web sitemizdeki iletişim bilgilerinde yetkililerimizin ismini sorgulayınız. Kaya Finans İletişim

1 SAATTE KREDİ CEPTE: Sadece 1 Saatte Kredi Sonucunuzu İletiyor ve Aynı Gün İçinde Kredinizi Size Ulaştırıyoruz. İhtiyacınız Kadar; Dilediğiniz Vadeyle. Detaylı Bilgi…

BORCUNUZA KEFİLİZ ! Evet Piyasaya Olan Borcunuza Kefil Oluyor ve Biz Toplu Olarak Ödüyoruz. Siz Taksitle Geri Ödüyorsunuz.

 ÖNEMLİ UYARI !

Kaya Finans’ın adını ve markasını kullanarak, kredi çekmek isteyenlerden ön ödeme toplayıp insanları dolandıran şahıslar tespit edilmiştir.Bu şahıslar için  yasal başvurular yapılmıştır. Bu şahıslara Lütfen inanmayınız ve web sitemizdeki iletişim bilgilerinde yetkililerimizin ismini sorgulayınız.

Kaya Finans vergilerini düzenli olarak ödeyen yasal bir finans şirketidir. Hiç bir zaman ve hiç bir kimseden ön ödeme almaz ve yasal olmayan hiç bir işlem yapmaz. İşlemlerimiz tamamen yasal yollarla yapılır.

Kaya Finans Güveninizi kazanmak için yıllarını harcamıştır ve bu güeni sarsmak isteyen tüm bireyler için, sonuna kadar yasal mücadelesini devam ettirecektir. Ayrıca yasal çerçevelerde bu kişileri ve bilgilerini yayımlayacaktır. 

Tüm müşterilerimize önemle duyurulur. 


Borcunuz mu var ? Acil Nakit mi lazım ? İhtiyaç kredisi mi çekmek istiyorsunuz ? Sadece bir telefonla, bankalardaki notunuz düşük olsa bile, kara listeye alınmış olsanız da, sizin için mutlaka bir çözüm buluyoruz. Siz sadece bizi arayın ve detaylı bilgi alın. Kredinizi cebinizde bilin ! İcralık veya Takipteki borcunuzdan dolayı kredi çekemiyor musunuz? Krediniz Hazır. TIKLAYINIZ

Sadece emeklilerin yararlandığı çok özel kredi imkanlarından haberiniz var mı? TIKLAYINIZ

Peşinatsız tamamına kredi imkanlarıyla ikinci otomobil kredisi. Detaylı Bilgi; TIKLAYINIZ

Bankalardaki düşük kredi notunuzdan dolayı emlak kredisi alamıyor musunuz ?  TIKLAYINIZ

Turkcell Kredin Hazır. Eğer Turkcell hattın varsa sana özel 5.000 TL’ye kadar kredin hazır. Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

Vodafone Kredin Hazır. Eğer Vodafone hattın varsa sana özel 5.000 TL’ye kadar kredin hazır. Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

PTT Kredin Hazır. Maaşın PTT’de mi? Maaşında kesinti olsada kredin hazır. Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

 

Bankalarda kara listede olsanız bile, beklemesiz, kefilsiz anında nakit cebinizde. Siz yeter ki isteyin. Biz sizin için anında kredi sağlayalım.

Sahte finansçılar nedeniyle piyasada bir çok mağdur vatandaşımız bulunuyor. Bu nedenle yasal olmayan hiç bir kişi yada marka ile işlem yapmayınız. Ön ödeme isteyenlere itibar etmeyiniz.

Bana tek kredi yetmez, tüm imkanlarımla bir kaç kredi çekmek istiyorum diyorsanız, biz bu konuda da yanınızdayız. Bir kaç kredi çekme fırsatını size sunmaktan gurur duyuyoruz.

Aklınızda Soru İşareti Kalmasın;

Aklınıza onlarca soru takılıyor olabilir. Dilerseniz ”Sıkça Sorulan Sorular” sayfamızı ziyaret edin ve kafanızdaki soru işaretlerini silin. Yada detaylı bilgi için bizi arayın.

Tabi aklınıza takılabilir; Neden Kaya Finans ? İşte bizi tercih etmeniz için geçerli nedenler.

Güvenilir Hizmet

Kredi konusu güven ister ve bizlerde 5.000’den fazla referansımızla güvenilir kredi imkanı sunuyoruz.

Zamanınız sizin için değerlidir bunun farkındayız ve en hızlı kredi çözümünü size sunuyoruz.

Kredi konusunda kaçamak değil, kesin sonuçlar sunuyoruz.

Kredi ihtiyacınıza göre çözümler üretiyoruz.

Hizmet sonrası tüm soru ve önerileriniz için sizlere 7/24 sonuç odaklı destek sunuyoruz.

Hayallerinizi Ertelemeyin !
Ailenizle ve sevdiklerinizle yaptığınız hayalleri ertelemeyin. Dilediğiniz gibi tatil yapın, hediye alın ve nakit konusuna kafanızı takmayın. Unutmayın mutluluk için nakit önemlidir !

Hızlı İletişim

WhatsApp ve Destek hattı

0532 641 27 91

08:00 - 20:00 Arası

Beni Ara Talebi
E-Posta Destek

E-Posta Yoluyla Destek Alın
bilgi@kayafinans.com,
30 Dakikada Yanıt Garantisi

İletişim Formu
Bize Ulaşın

Merkez Ofis
Sakarya Caddesi No:17/30 Kızılay -
Ankara

Yol Tarifi Al
Call Now ButtonHemen ARAYIN