Hakkımızda

Türkiye genelinde kredi çözüm merkezi  konut, otomobil ve ihtiyaç kredisi ile ilgili taleplerinizde, sizlere çözümler üretmek için kurulmuştur. Her türlü bankacılık ürün ve hizmet ihtiyacınızı, doğru Banka ile buluşmanızı sağlayarak, zaman menfaatinizi gözeterek karşılamakta olan firmamız sizlere danışmanlık hizmeti  vermektedir.

Bütün bankaların kredi mevzuatları incelenmiş olup kime hangi koşullarda kredi çıkacağı tespit edilmiştir  hangi müşterinin ne şekilde hangi bankaya müsait olduğunun tespitini yaparak Tek Seferde doğru bankaya müracaatla neticeye ulaştırıyoruz ve bu şekilde çok başvurudan dolayı düşen skorlamayıda ortadan kaldırıyoruz.

Kaya Finans, 2013 yılından bu yana kredi konusunda sorun yaşayan tüketicilerin danışmanlığını üstlenmektedir. Kredim çıkmaz diyen bir çok tüketiciye farklı seçeneklerle kredi imkanı sağlaya Kaya Finans, bu hizmetine Ankara merkezli olarak devam etmektedir. Güvenilir ve ilkeli hizmet politikası yürüten Kaya Finans, 2013 yılında kurulmuş ve kısa sürede 5.000’den fazla ihtiyaç sahibine kredi imkanı sunmuştur.

Türkiye’de ilk defa kefilsiz ve senetsiz kredi imkanını sunan Kaya Finans hedefleri doğrultusunda, tecrübeli kadrosuyla bir çok il ve ilçede hizmetini genişletmek için sağlam adımlar atmaya devam etmektedir.

İÇİNİZ RAHAT OLSUN;

Kaya Finans ön ödeme istemez.

Size senet imzalatmaz.

Sizden kefil istemez.

Tamamen yasal olarak banka yoluyla veya diğer kurumlar aracılığıyla kredi kullandırır.

Müşteri Hizmetleri: 0532 641 27 91

Hızlı İletişim

WhatsApp ve Destek hattı

0532 641 27 91

08:00 - 20:00 Arası

Beni Ara Talebi
E-Posta Destek

E-Posta Yoluyla Destek Alın
bilgi@kayafinans.com,
30 Dakikada Yanıt Garantisi

İletişim Formu
Bize Ulaşın

Merkez Ofis
Sakarya Caddesi No:17/30 Kızılay -
Ankara

Yol Tarifi Al
Call Now ButtonHemen ARAYIN